O společnosti

Akciová společnost ADVANCIA byla založena jako samostatný právní subjekt 23. června 2004. Společnost má registraci ČNB jako pojišťovací makléř dle zákona č.363/1999 Sb. o pojišťovnictví s doplněním registrace podle zákona č.38/2004 Sb. o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech a je zapsán do registru ČNB pod číslem 010854PM.

V souladu s tímto zákonem má naše společnost uzavřeno pojištění odpovědnosti za škody při makléřské činnosti na pojistnou částku 50 mil.Kč.

ADVANCIA a.s. se zaměřuje na zprostředkovatelské a poradenské služby v pojišťovnictví pro oblast průmyslu a podnikatelů. Zde zastupuje zájmy a potřeby klientů ve vztahu k pojišťovnám. Aby mohla ADVANCIA poskytnout komplexní pojišťovací služby, získala také registraci na činnost pojišťovacího agenta a je uvedena v registru ČNB pod číslem 022408PA. V této činnosti sjednává pro své klienty občanské životní a neživotní pojištění (pojištění motorových vozidel, rod. domků a domácností, kapitálové nebo investiční životní pojištění apod.) u všech významných pojišťoven působících v České republice.

Odpovědnou osobou ve vztahu k ČNB je pan František Vacek, který zároveň zastává pozici místopředsedy představenstva a ředitele společnosti.


Obchodní jméno: ADVANCIA a. s.
Právní forma: akciová společnost
Základní jmění: 10 000 000,- Kč
Sídlo společnosti: Praha 1, Jakubská 2, PSČ 110 00